O firmie

Kilka słów o nas

Firma Budexpol jest w trakcie realizacji projektu:
„Wzrost konkurencyjności „BUDEXPOL” Bukowski & Wspólnicy Spółka Komandytowa poprzez innowacyjne zmiany w przedsiębiorstwie.”

Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata
2007-2013

Firma
“BUDEXPOL” Bukowski & Wspólnicy Spółka Komandytowa

W początkowej fazie działalności firma specjalizowała się tylko w wykonywaniu elewacji, dociepleń budynków, konserwacji i remontach budowli zabytkowych, remontach i wykończeniu wnętrz. Dzięki intensywnemu szkoleniu kadr i najwyższej jakości realizowanych projektów firma uzyskała certyfikaty autoryzowanego wykonawcy największych i najbardziej liczących się producentów w branży co niewątpliwie stanowi wyraz uznania środowiska budowlanego dla naszych kwalifikacji i kompetencji.
Wraz ze zmianą potrzeb rynku i wymagań klientów firma rozszerzyła swoją działalność w zakresie budowy i wykończenia wszystkich typów obiektów, w tym budynków kubaturowych.
Ponad to Budexpol jest jednym z najbardziej liczących sie dystrybutorów folii służących nie tylko do zabezpieczania budynków, ale również mających zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie oraz przy budowach dróg.
Budexpol jest także bezpośrednim importerem włoskich ceramicznych dachówek firmy Cotto Possagno (www.cottopossagno.pl) reprezentujących piękny alpejski styl w pokryciach dachowych, oraz ceramicznych systemów kominowych firmy EFFE 2 (www.effe2.pl) ,będących doskonałą alternatywą dla popularnych na rynku ciężkich i drogich systemów 3-warstwowych.
Od 2014 roku dzięki współpracy z Europejskim Funduszem Rozwoju Regionalnego, firma Budexpol poszerzyła swoją działalność o usługi świadczone z wykorzystaniem najwyższej klasy traka firmy Wood-Mizer. Dodatkowo wprowadziliśmy usługi profesjonalnego ostrzenia brzeszczotów do traków i transportu drewnianych elementów konstrukcyjnych.
W 2014 roku w ramach struktur firmy Budexpol rozpoczęło działalność doskonale wyposażone biuro projektowe.
Działania podjęte przez firmę i dopasowanie się do dzisiejszych warunków handlowych zaspokajają nawet najbardziej wyszukane gusta obecnych i przyszłych klientów.

Poprzez dobrą organizację pracy, fachowość i wysoki standard wykonywanych zleceń firma BUDEXPOL jest gwarantem solidnego realizowania powierzonych zadań.

Zapraszamy do współpracy